23.2 C
New York
10 Липня, 2020
Суспільство

“Залишилося протриматися у живих, скільки зможу”. Син Павліка заявив, що припиняє лікування раку хімією

21-річний Павло Павлік, син відомого українського артиста Віктора Павліка, переніс 18 курсів хіміотерапії та променеву терапію, однак саркома повернулася.

Молодший син українського співака Віктора Павліка Павло 20 червня опублікував у Facebook пост, у якому розповів про погіршення стану здоров’я. За його словами, він припинив лікування хіміопрепаратами онкологічного захворювання – саркоми.

Діагноз йому поставили у 2018 році; за цей час Павло Павлік переніс 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії. У січні 2019 року Віктор Павлік говорив, що син одужує.

Місяць тому у 21-річного чоловіка з’явився біль у руці, за кілька днів він уже не міг пересуватися без милиці і не тримаючись за стіни і меблі. Дослідження КТ і МРТ підтвердили, що рак повернувся, написав Павлік-молодший.

“Сьогодні я вже не можу пересуватися без візка, а друкую цей текст однією рукою, оскільки друга рука продовжує втрачати свою функціональність. Я закінчив своє лікування хіміопрепаратами, але не тому що воно більше не потрібне, а тому що воно не має сенсу. Нам не вдалося зупинити розвиток моєї хвороби, вона продовжує активно вражати мій організм, руйнуючи його зсередини. А отже – мені залишилося тільки протриматися в живих, скільки зможу”, – констатував він.

Павло Павлік запевняє, що спокійно ставиться до того, що трапилося, “хоча незвіданість перед майбутнім не може не лякати”.

Після школи Павлік-молодший вступив в Академію СБУ, однак припинив навчання через хворобу.

Related posts

Ми дуже поважаємо професію вчителя як одну з найголовніших – Президент на зустрічі з освітянами

admin

Смачна кутя на Різдво: легкі рецепти

admin

Українські пенсіонери вже отримують по 1000 гривень допомоги за ініціативою Президента

admin

Leave a Comment