23.2 C
New York
10 Липня, 2020
Політика

Зеленський про посаду президента України: Це дуже складна робота

Президент України Володимир Зеленський засміявся, коли під час інтерв’ю канадській газеті Globe and Mail його попросили “озирнутися” на рік тому, коли він обійняв посаду.

Президент України Володимир Зеленський вважає свою роботу “дуже складною”. Про це він сказав канадській газеті Globe and Mail в інтерв’ю, яке вийшло 21 червня.

За словами Зеленського, бути президентом – “це дуже складна робота”, але він не збирається “плакати” або скаржитися на свою посаду.

Глава Української держави пояснив, що він рідко бачить своїх дітей, у нього не залишається часу на заняття спортом і захоплення.

Зеленський водночас заявив, що хоче використати наданий йому шанс зробити щось для країни, зокрема зупинити війну на Донбасі

Видання розповідає, що на прохання “озирнутися на рік”, коли він тільки обійняв посаду президента, Зеленський засміявся.

Зеленського обрали президентом України 21 квітня 2019 року, він обійняв посаду 20 травня. У другому турі виборів за нього віддало голоси 73,22% виборців.

Related posts

В АП анонсували нові законопроекти Зеленського про поліпшення антикорупційної інфраструктури та про усунення проблем у судовій систем

admin

Зеленський посадовцям: Вас лікуватимуть у тих палатах, які ви побудували за 28 років

admin

Українські військові повинні мати потужний «мотиваційний пакет» – Президент під час представлення нового міністра оборони

admin

Leave a Comment