23.2 C
New York
10 Липня, 2020
Економіка

Саакашвілі: “Понад 350 мільйонів євро прямих іноземних інвестицій буде залучено для створення робочих місць і надання імпульсу економіці України”

У виконавчого комітеті Національної ради реформ провели серію зустрічей з представниками уряду України, американською торговельною палатою, низкою неурядових організацій, а також USAID та EBRD.

Про це повідомив Голова виконавчого комітету Національної ради реформ, експрезидент Грузії Михеїл Саакашвілі на своїй фейсбук сторінці.

До засідання Національної Ради ми готуємо проект Київського Фінансового Центру, який протягом наступних десяти років дозволить залучити в Україну понад 350 мільйонів євро прямих іноземних інвестицій для створення робочих місць і надання імпульсу економіці України. Ви думаєте це фантастика? Зовсім ні.

Найближчим часом ми представимо на суд громадськості абсолютно конкретні розрахунки і структуру. Сподіваюся на конструктивну співпрацю з Верховною Радою і всіма зацікавленими суб’єктами, щоб вчасно втілити цей проект в життя.

Це одна з ініціатив президента Зеленського і мені дуже пощастило, що довелося координувати і працювати з цим дуже цікавим і важливим для майбутнього України проектом.

Related posts

Світова економіка увійшла в нову рецесію – голова МВФ

admin

Росії буде дуже погано: як зміняться ціни на газ в Україні і чому нафта більше не потрібна

admin

ЄБРР: українська економіка зазнає рецесії, але потім буде різке відновлення

admin

Leave a Comment