23.2 C
New York
10 Липня, 2020
Технології

Тест-системи на COVID-19 українського виробництва вже закуповує Німеччина

З сьогоднішнього дня ІФА-тести українського виробника НПК “Діапроф-Мед” для виявлення антитіл до COVID-19 відповідають вимогам директиви ЄС. Про це повідомили в самій компанії, передає УНН.

“Це стало можливим після проведення порівняльних випробувань. Розробники висловлюють подяку експертам CDC (Атланта США) за сприяння в проведенні порівняльних випробувань, які проводилися в НМУ ім. Богомольця”, – сказано в повідомленні.

Також зазначається, що з представником виробника в Євросоюзі були підписані всі необхідні документи.

“Таким чином, відсьогодні ІФА-тести українського виробника НПК “Діапроф-Мед” для виявлення антитіл до COVID-19 відповідають вимогам директиви ЄС”, – відзначили в компанії.

Окрім того, повідомляється, що перша партія українських тестів “Діапроф-Мед” експортується в Німеччину, де буде використана для обстеження сироваток крові людини.

До кінця травня український виробник випустить перший мільйон ІФА-тестів на COVID-19.

Нагадаємо, НПК “Діапроф-Мед” раніше заявив про успішне завершення розробки ІФА-тестів на COVID-19. Йдеться про тестування на імуноглобуліни G, М і А.

Таким чином Україна стала п’ятою країною в світі, вченим якої за короткий період часу вдалося розробити відповідні ІФА тест-системи.

Так, тест на визначення імуноглобуліну G дозволяє констатувати одужання пацієнта від вірусу, а також використовувати антитіла перехворілих у лікуванні тяжкохворих пацієнтів з COVID-19.

Тестування на імуноглобулін М (IgM антитіл до коронавірус) дозволяє виявити хворих.

Ще одна тест-система призначена для якісного виявлення IgA антитіл до SARS-CoV-2 в зразках сироватки і плазми крові людини. Цей аналіз дозволяє виявляти хворих коронавірусом буквально з перших днів зараження.

Джерело: УНН

Related posts

Літаки МАУ. Пасажирський флот

admin

Leave a Comment