7.9 C
New York
30 Березня, 2020
Політика

Охоронець Порошенко розкрив всю правду про екс-президента: “Вивозили долари тоннами”

Охоронець Порошенко розкрив всю правду про екс-президента: “Вивозили долари тоннами”
Про таких масштабах Янукович навіть не мріяв
Журналістам ТСН вдалося розкрити одного з охоронців Порошенко, який зміг “дослужиться” до генерала менше, ніж за тиждень.


За 5 років до Порошенка в АП було завезено близько однієї тонни доларів.
Бізнесмени, олігархи, підприємці, депутати, завозили гроші в чорних сумках, а Порошенко ночами радісно перераховував готівку і вивозив її на мікроавтобусах фактично щодня.
Так, один з охоронців колишнього президента “схибив” і попався на гарячому. Швидше за все цей прокол стане приводом для масштабного кримінального розслідування проти Петра Порошенка, якого багато в чому підозрюють, а за багатьма пунктами на президента вже завели кримінальні справи.
Раніше той же горезвісний охоронець Порошенко отримав високу армійське звання, “просто так”. Це новина стала досить резонансною, так як обурила багатьох реальних героїв, які чекають підвищення роками.


Про це в Facebook повідомив головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.
Він назвав те, що відбувається «генеральським рекордом Петра Порошенка». Федоров, за даними журналіста, отримав нове звання «всього за один тиждень вислуги у військовій розвідці».
«Федоров по теперішній час перебуває поруч з президентом і фактично продовжує керувати його охороною. Але його посаду в охороні – генерал-майорська, йому не можна привласнити понад високе звання. І ось для того, щоб подбати близькій людині, Порошенко переводить Федорова у військову розвідку на вищу посаду! Хоча ніякого відношення до військової розвідки Федоров не має взагалі », – написав Бутусов.

Він зазначив, що Федоров представлений до звання генерал-лейтенанта рішенням міністра оборони України Степана Полторака, а не свого тепер безпосереднього начальника, і що Федоров «жодного разу не з’являвся в ГУР».
Главред «Цензор.НЕТ» вважає, що в Головному управлінні розвідки «Федорова оформили тільки з однією метою – щоб засекретити указ і не публікувати».

Related posts

Президент: Завершити розслідування справ Майдану – наше головне завдання

admin

Таксист відмовився везти Петра Порошенка після віче на Майдані. ВІДЕО

admin

Термін «смотрящі за шахтами» має зникнути разом із самим явищем – Володимир Зеленський

admin

Leave a Comment