20 C
New York
29 Травня, 2020
Політика

Команда Зеленського стала переможцем премії Polaris Awards Європейської асоціації політконсультантів (EAPC) у 7 номінаціях

Команда президента України Володимира Зеленського, яка працювала над його передвиборчою кампанією, стала переможцем щорічної премії Європейської асоціації політичних консультантів (EAPC) Polaris Awards у 7 номінаціях.

“Наш Діджитал підкорив світ! Сьогодні (31 травня – ІФ) ми стали абсолютними переможцями на EAPC Polaris Awards. 17 країн, 126 робіт, 7 взятих номінацій: Social Media Campaign; Best Web Video; Best Use of Negative or Contrast; Creative Use of Data / Metrics / Analytics; Best Website; Digital Campaigns; Best Use of Humor”, – повідомляється на сторінці команди Зеленського в Facebook.

“Це заслуга всієї команди і кожної людини на чолі з Володимиром Зеленським. Це велике досягнення, після якого наше життя вже ніколи не буде таким, яким воно було до початку кампанії. Далі – більше!”, – зазначили в команді Зеленського.

Related posts

Володимир Зеленський: Питанням заміни місцевих прокурорів займатиметься новий очільник ГПУ

admin

Трамп заявив про скору зустріч із Зеленським у Білому домі

admin

Повне, всебічне та безстрокове припинення вогню на сході України має розпочатися до кінця 2019 року – Володимир Зеленський

admin

Leave a Comment