-0.1 C
New York
28 Лютого, 2020
Суспільство

Видання The Conversation: Зеленський може заохотити повертатися в Україну тих, хто виїхав, підтримати молодь

У виданні The Conversation наголошують, що попри війну на Донбасі, яка є головною проблемою та кризою України, є й інша катастрофа – еміграція робочої сили за кордон. Втрата людського капіталу загрожує економічному розвитку України та її майбутній стабільності.

На думку видання, Володимир Зеленський запропонував вирішення цієї проблеми і це дає надію на успіх. Головна увага приділяється так званому “витоку мізків”, бо міграція висококваліфікованих професіоналів може нанести країні величезної шкоди, спричинити соціополітичну нестабільність. Однією з найбільших причин міграції, пише автор, є корупція. Бо “витік мізків” пов’язаний з браком можливостей працевлаштування, війною на Донбасі та відсутністю боротьби з корупцією. 

Зеленський може заохотити повертатися в Україну тих, хто виїхав, підтримати молодь. Так само президент прагне позбавити депутатів недоторканності, а це один із корупційних факторів. Так само пріоритетом Зеленського видання називає реформу судової системи, підтримка курсу України до ЄС на НАТО – а це чіткий знак того, що він звертається до молодих талантів та іноземних інвесторів. 

Related posts

Володимир Зеленський зустрівся з родичами українців, які загинули в авіакатастрофі біля Тегерана

admin

Володимир Зеленський: Для мене найголовніша перемога – ми домовилися про звільнення за принципом «всіх на всіх» до 31 грудня

admin

На Софійській площі Новий рік зустріли понад 100 тисяч людей – КМДА

admin

Leave a Comment