-0.1 C
New York
28 Лютого, 2020
У світі

Зупинити “відтік мізків”: Польща скасувала для молоді податок на доходи

У Польщі скасували податок на доходи фізичних осіб для працівників молодше 26 років, які заробляють менше 20 000 євро на рік.

ДОЄДНУЙТЕСЯ ДО ГРУПИ “”ZE! ДРУЗІ ЗЕЛЕНСЬКОГО!” НА ФЕЙСБУК!!!

Нововведення набуло чинності з 1 серпня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW. Податок на доходи для цієї категорії громадян зменшився з 18% до 0.

Послаблення стосується осіб молодше 26 років, які заробляють менше 85,5 тисячі злотих (20000 євро) на рік. Очікується, що завдяки цьому зросте добробут майже 2 млн поляків.

В уряді сподіваються, що цей захід також переконає повернутися додому тих молодих поляків, які працюють за кордоном. Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький нещодавно заявив, що сподівається, що це “запобіжить подальшим втратам, знекровленню населення, що особливо боляче для нації, суспільства, коли йдеться про молоде покоління”.

ДОЄДНУЙТЕСЯ ДО ГРУПИ “”ZE! ДРУЗІ ЗЕЛЕНСЬКОГО!” НА ФЕЙСБУК!!!

За його словами, з початку вступу Польщі до Євросоюзу в 2004 році близько півтора мільйона поляків виїхали з країни. Це можна порівняти з населенням Варшави. За іншими підрахунками, з країни виїхали близько двох мільйонів поляків.

Це скасування податку для молоді є лише частиною ширшого пакету соціальних виплат, який уряд Польщі вирішив запровадити перед осінніми парламентськими виборами. Серед них – грошові бонуси для сімей з дітьми та одноразова виплата пенсіонерам.

Нещодавнє опитування Національного банку Польщі показало, що близько 15 відсотків польських емігрантів готові повернутися додому. Особливо це стосується тих, хто живе у Великобританії, де є перспектива жорсткого Brexit.

Джерелоhttps://censor.net.ua/ua/n3140910

Related posts

Курс на повноправне членство у ЄС і НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України – Володимир Зеленський

admin

В ЄС прийняли термінове рішення через коронавірус – що відомо

admin

У парламенті Канади вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

admin

Leave a Comment