20 C
New York
29 Травня, 2020
Інтерв’ю Політика

Інтерв’ю з президентом Володимиром Зеленським, яке присвячується 100 дням його роботи. ВІДЕО

На телеканалі 1+1 у суботу, 31 серпня показали записане інтерв’ю з президентом Володимиром Зеленським, яке присвячується 100 дням його роботи.

Актор Станіслав Боклан, який знімався в серіалі Слуга народу, звертається до глави держави: “Доброго дня, пане президент Голоборо… Вибачте. Зеленський. Це я, ваш колишній прем’єр-міністр”.

За словами актора, за час 100 днів президентства Зеленського, в українців з’явилося дуже багато питань.

“Наприклад, що ви вже зробили для країни за цей час. Що ви будете робити з усією тією владою, яку отримали після парламентських виборів. Які смс вам пише Коломойський і що Андрій Богдан постійно шепоче на вухо”, – сказав Боклан.

За словами президента, зараз всі бояться, і не знають, куди нести хабарі.

На митниці, і на кордоні дуже сильно зменшився рівень контрабанди і з нею повністю розберуться до кінця 2019 року. Про це заявив Володимир Зеленський в телеінтерв’ю.

“Так, зупинили велику кількість контрабанди. Ми закінчимо контрабанду, коли буде реформована митна служба і податкова. Ми це все зробимо. Це буде впродовж, думаю, до кінця 2019 року. Ми приб’ємо “контрабас””, – наголосив президент.

Він також зазначив, що всі бояться, і не знають, куди нести хабарі. “Вони дійсно дуже бояться. І дійсно на митниці і на кордоні, дуже сильно, в рази зменшилася контрабанда. Ну дуже, прямо дуже. Вони стоять, вони не знають, куди нести. Ми отримуємо тисячі меседжів з приводу, ну візьміть, ну підіть. Всі бояться, зі мною не говорять, просто знають, що я – є приколи в Facebook – я одразу дзвоню Баканову (сміється). Так, одразу ж дзвоню Баканову – тут немає проблем”, – сказав Зеленський.

Related posts

Москва заявила, що Київ “витискає” представників бойовиків із ТКГ

admin

Зеленський звільнив голову Держприкордонслужби

admin

Прем’єр Росії захворів на коронавірус

admin

Leave a Comment