20 C
New York
29 Травня, 2020
Політика

Яременко про акцію на Майдані: капітуляція, якщо і була, то при Порошенкові

Нардеп від “Слуги народу”, голова комітету ВР з питань зовнішньої політики Богдан Яременко заявив, що узгодження “формули Штайнмаєра” не можна розцінювати як капітуляцію, тому що вона безпосередньо виходить з Мінських угод.

 
ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ- ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ!
Відкрита група · 616 учасників
Приєднатися до групи
Друзі! Запрошую прєднуватися до групи підтримки Президента України Володимира Зеленського, оскільки багато груп, котрі на початку декларували свою при…
 

Про це йдеться в його зверненні в фейсбуці, коментуючи акцію протесту, що відбулася напередодні в Києві  та інших містах України.

“Акції протесту – я за. Проти чого я? Проти нагнітання. Ні капітуляції – це дуже небезпечна заявка, це заявка про нерозуміння того, що відбувається. Капітуляція, якщо і була, – це вересень 2014 року і лютий 2015 року, коли було підписано Мінські угоди, де є все, на що погодився Кучма у листі до Мартіну Сайдіка у вересні цього року. Немає нічого в листі Кучми, чого б не було в Мінських угодах”, – сказав Яременко.

За словами депутата, відмовитися від мирних переговорів з Росією Україна не може, тому що це приведе до ізоляції.

“Я розумію, що мирні переговори не повинні відбуватися за рахунок принципових речей, але не жертвувати чимось у цих переговорах ми не зможемо. Тому не треба боятися “формули Штайнмаєра”, не треба говорити про капітуляцію – вона вже відбулася. Більше, ніж було, ніхто не допустить”, – сказав Яременко.

Нагадаємо, 1 жовтня в Мінську представники Тристоронньої контактної групи і бойовиків “ДНР” і “ЛНР” узгодили імплементацію так званої “формули Штайнмаєра” в українське законодавство. Україна відмовилася ставити підпис під одним документом з представниками бойовиків, тому це було зроблено у вигляді окремих листів на адресу ОБСЄ, однієї зі сторін ТКГ.

Формула передбачає набуття чинності особливого статусу для Донбасу в день позачергових місцевих виборів на тимчасовій основі. Закон продовжить діяти на постійній основі, якщо в підсумковій доповіді БДІПЛ ОБСЄ буде заявлено про демократичність виборів, що відбулися.

Related posts

Інтерв’ю з президентом Володимиром Зеленським, яке присвячується 100 дням його роботи. ВІДЕО

admin

Президент підписав закон щодо відповідальності народних депутатів за неособисте голосування

admin

Зеленський звільнив заступника голови СБУ

admin

Leave a Comment