7.9 C
New York
4 Квітня, 2020
Публікації

Звернення Президента України у зв’язку з катастрофою літака української авіакомпанії в Ірані 8 січня. ВІДЕО

“Ранок 8 січня 2020 року став чорною сторінкою в історії і України, і всього світу. Мої щирі співчуття родичам і близьким одинадцяти загиблих громадян України: Володимира Гапоненка, Олексія Наумкіна, Сергія Хоменка, Катерини Статнік, Ігоря Матькова, Марії Микитюк, Дениса Лихна, Валерії Овчарук, Юлії Сологуб, Олени Малахової та Ольги Кобюк.

Я також висловлюю співчуття родинам інших загиблих. Відомо, що це громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану та Великої Британії.

Президент наголосив, що держава надасть допомогу родинам загиблих українців. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент України: Наш пріоритет – встановлення істини та відповідальних за катастрофу літака МАУ в Тегерані

За його словами, борт з українськими фахівцями, який вже прибув до Ірану, невдовзі вирушить на місце падіння літака. Українська сторона сподівається, що вказаних спеціалістів включать до роботи комісії по розслідуванню, зокрема до розшифровки “чорних скриньок”.

“І я прошу всіх – а особливо, коли Україна перебуває в умовах інформаційної війни, – утриматися від маніпуляцій, спекуляцій, теорій змови, поспішних категоричних оцінок і неперевірених версій”, – сказав Зеленський. 

Та додав: “Зрозуміло, що всі ми хочемо якнайшвидше дізнатися правду. Але в таких справах швидкість може заважати істині. Це не тема для хайпу, лайків у соцмережах, сенсацій та конспірологічних теорій. Нам потрібні терпіння, витримка та мудрість.”

Також Зеленський відвідав аеропорт “Бориспіль” щоб вшанувати пам’ять жертв катастрофи.

Зеленський відвідав аеропорт “Бориспіль” та поклав квіти до світлин загиблих.ОФІС ПРЕЗИДЕНТА

Related posts

Що відбувається з окупованим Кримом без дніпровської води. 13 фактів

admin

Голова КС назвав своє звільнення переворотом Порошенка і кличе захищати Зеленського

admin

Третій тур Володимира Зеленського, або Як “зламати систему”

admin

Leave a Comment