3.9 C
New York
28 Лютого, 2020
Суспільство

Володимир Зеленський підписав закон про посилення соціального захисту осіб з інвалідністю внаслідок війни

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, категорій осіб з інвалідністю внаслідок війни» № 431-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 20 грудня 2019 року.

Про це повідомляє ze.in.ua з посиланням на офіційний сайт Президента України Володимра Зеленського

Документ підвищує рівень соціального захисту всіх категорій учасників антитерористичної операції (АТО) та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, зокрема з числа волонтерів і добровольців, та учасників бойових дій на території інших держав, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.

Читайте також: Звернення Президента України щодо ситуації зі збиттям літака МАУ в Тегерані

Зокрема, закон надає їм право на безоплатну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерства внутрішніх справ України, інших центральних органів виконавчої влади, які, відповідно до закону, здійснюють керівництво військовими формуваннями.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію з 1 січня 2021 року.

Related posts

Борис Патон підтримав новорічне звернення Зеленського. “Українцям достатньо хотіти бути як Швейцарія і не хотіти бути як Сомалі”.

admin

Президент України Володимир Зеленський очолив рейтинг Топ 100 найвпливовіших людей України за версією журналу НВ

admin

“Вивели в офшори 30 млн доларів”: Зеленський розказав про схему, за якою 5 років розкрадали ЗСУ

admin

Leave a Comment