3.9 C
New York
28 Лютого, 2020
Політика

Президент підписав закон щодо відповідальності народних депутатів за неособисте голосування

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України на пленарних засіданнях Верховної Ради України» № 404, який парламент ухвалив 19 грудня 2019 року.

Документ має на меті забезпечити належне виконання народними депутатами України їхніх повноважень у частині обов’язку персонального голосування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Зеленський підписав закон про посилення соціального захисту осіб з інвалідністю внаслідок війни

Законом вносяться зміни до Кримінального кодексу України, Закону України «Про статус народного депутата України» і до Регламенту Верховної Ради України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України на пленарних засіданнях ВРУ.

Зокрема, закон запроваджує кримінальну відповідальність за умисне голосування парламентарем на пленарному засіданні Верховної Ради замість іншого народного депутата (неособисте голосування). Таке діяння каратиметься штрафом від 3 тис. до 5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Related posts

Зірки в Раду: в Раді запропонували встановити сцену для концертів

admin

Охоронець Порошенко розкрив всю правду про екс-президента: “Вивозили долари тоннами”

admin

Зеленський вимагає від силовиків за 2 тижні знайти, хто прослуховував Гончарука

admin

Leave a Comment