-5.2 C
New York City
Січень 18, 2020
Події

Були розкриті останні слова пілота боїнга, який був збитий над Іраном

Ми знаємо останні слова пілота Боїнга, збитого іранськими ракетами. Про це повідомили міністри з п’яти країн, громадяни яких перебували на борту машини, повідомляє onet.pl  з посиланням на агенцію Reuters.

  • До призначеної спеціальної групи входять представники України, Швеції, Афганістану та Канади. Ім’я п’ятої країни, міністри якої брали участь у дискусіях, не було вказано
  • Останніми словами пілота збитого Боїнга повинні були бути: “все на борту, перехід на автопілот”
  • У п’ятницю влада Ірану запросила експертів Boeing приєднатися до розслідування катастрофи

Ми створили групу міністрів закордонних справ країн трауру. 16 січня ми зустрінемося в Лондоні, щоб обговорити рішення, включаючи юридичні, щодо подальших дій та того, як ми будемо реагувати на Іран “, – заявив міністр закордонних справ України Вади Пристайко.

До призначеної спеціальної групи входять представники України, Швеції, Афганістану та Канади. Ім’я п’ятої країни, міністри якої брали участь у дискусіях, не було вказано.

Останні слова пілота збитого Боїнга полягали в тому, щоб прочитати: “На борту все добре, я переходжу на автопілот”, – повідомляє агентство Reuters.

Президент Ірану Хасан Роуані заявив у своєму Twitter “глибокі жаль” з приводу повалення українського літака.

“Ісламська Республіка Іран глибоко шкодує про цю страшну, непрощенну помилку”, – написав президент Ірану. “Мої думки та молитви адресовані всім скорботним сім’ям. Я щиро співчуваю”, – додав він.

До слідства приєднується Боїнг

У п’ятницю влада Ірану запросила експертів Boeing долучитися до розслідування катастрофи в середу. Також є група з 45 українських фахівців, відправлених до Ірану для розслідування причин аварії.

Агентство Irna оголосило, що Іранське управління цивільної авіації вирішило відкрити чорні скриньки українського літального апарату. За словами Ірану, для відновлення інформації з цих пристроїв може знадобитися від місяця до двох.

У катастрофі загинуло 176 людей, серед яких 82 іранці, 57 канадців, 11 українців, а також громадяни Швеції, Афганістану, Великобританії та Німеччини.

Related posts

Звернення Президента України щодо ситуації зі збиттям літака МАУ в Тегерані

admin

Швейцарський суд зобов’язав Росію виплатити Україні $ 82 мільйони через Крим

admin

Банк Порошенка зберігав 247 мільйонів оточення Януковича – ОГП

admin

Leave a Comment