-0.1 C
New York
28 Лютого, 2020
У світі

Принц Гаррі та його дружина Меган позбудуться королівських титулів

Рішення набуде чинності з весни 2020 року.

Королева Великої Британії Єлизавета II звільнила принца Гаррі та його дружину Меган від королівських обов’язків.

У заяві Єлизавети говориться,  що “після багатьох місяців розмов і недавніх дискусій” вона вирішила підтримати прагнення онука та його дружини до більш самостійного життя.

“Гаррі, Меган і Арчі завжди будуть улюбленими членами моєї сім’ї”, – запевнила королева.

Вона подякувала герцогу та герцогині Сассекським “за самовіддану роботу по всій країні, у Співдружності та за її межами”.

Гаррі та Меган перестануть виконувати королівські обов’язки з весни 2020 року, не отримуватимуть грошей і перестануть називатися “їхні королівські високості”. При цьому вони збережуть свій будинок у резиденції Фрогмор-гаус, але відшкодують кошти, витрачені на його ремонт.

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року Гаррі й Меган усунулися від виконання своїх різдвяних королівських обов’язків і разом з маленьким сином Арчі поїхали в канадську провінцію Британська Колумбія. На початку 2020 року вони оголосили, що складають із себе королівські обов’язки і мають намір жити поперемінно в Північній Америці та Великій Британії.   

Related posts

Іран: літак впав на шосе

admin

Курс на повноправне членство у ЄС і НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України – Володимир Зеленський

admin

“Мене вразила зустріч з Зеленським”, – Портман виступив у Сенаті США

admin

Leave a Comment