7.9 C
New York
30 Березня, 2020
Публікації

Зеленський визнав відповідальність СРСР за початок Другої світової війни

Змова тоталітарних режимів запустила маховик війни і Голокосту.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна підтримує позицію Польщі в історичній суперечці з Росією про відповідальності СРСР за початок Другої світової війни.

Про це сказав президент Володимир Зеленський на брифінгу після зустрічі з польським колегою Анджеєм Дудою під час візиту до Варшави.

“Польща і польський народ першими відчули наслідки злочинної змови тоталітарних режимів. Це призвело до початку Другої світової війни і дозволило нацистам запустити смертельний маховик Голокосту”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року між Польщею і Росією почалася суперечка про відповідальність СРСР за початок Другої світової війни.

19 грудня Путін під час пресконференції заявив, що СРСР не окупував Польщу у вересні 1939 року, а “ввів свої війська в країну, яка була дезінтегрована, а влада вже не контролювала ситуацію”. Також Путін висловив думку, що Польща сама була агресором, коли восени 1938 захопила частину Чехословаччини.

У відповідь прем’єр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що Путін свідомо намагається оббрехати Польщу. Політик підкреслив, що СРСР на початку Другої світової війни був агресором, а Сталін – союзником Гітлера.

Related posts

Канада оприлюднила нові дані розвідки: літак МАУ збила іранська ракета

admin

Очікуючи перевибори: коли Верховна рада проведе інавгурацію Володимира Зеленського

admin

Голова КС назвав своє звільнення переворотом Порошенка і кличе захищати Зеленського

admin

Leave a Comment