-2.7 C
New York City
20 Лютого, 2020
Суспільство

Президент України: найближчим часом буде досягнуто домовленості щодо дати звільнення утримуваних українців

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що нині активно ведеться робота з повернення українських громадян, які незаконно утримуються на окупованих територіях та в Російській Федерації, і висловив сподівання, що невдовзі буде досягнуто домовленості щодо дати звільнення першої частини бранців.

«Повернення українських громадян додому – це одне з наших пріоритетних глобальних завдань», – сказав Президент під час спілкування зі ЗМІ за підсумками 8-го засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною й Туреччиною.

За словами Володимира Зеленського, робота триває у двох напрямах. Перший – у рамках Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську щодо українських бранців, які утримуються на тимчасово окупованій території Донбасу.

«Готується список. Список дуже великий. Ми вже його передали. Список буде узгоджуватися в Мінську», – повідомив Володимир Зеленський.

Президент сподівається, що найближчим часом буде досягнуто домовленості про дату звільнення першої частини утримуваних осіб.

«Чому першої частини? Бо там справді дуже багато людей», – додав він.

ПРИГЛАШАЕМ в новую фейсбук группу
создану в поддержку
Президента Украины Владимира Зеленского

Другий напрям – це переговори з російською стороною щодо звільнення українців, які перебувають в окупованому Криму чи на території Росії. «Теж почалася робота. Впевнений, що найближчим часом будуть дати, і суспільство побачить списки. Ми, вся команда, дуже важко над цим працюємо, і справді більшість полонених, про яких ми говоримо з російською стороною і які перебувають на території РФ, – кримські татари», – повідомив Глава держави.

Related posts

Президент України Володимир Зеленський вимагає від т. в. о. голови СБУ за два тижні відзвітувати про перші результати роботи

admin

Стало відомо коли запрацює страхова медицина

admin

Українці, які були звільнені та повернулися на підконтрольну Україні територію 29 грудня

admin

Leave a Comment