7.9 C
New York
4 Квітня, 2020
Події

Евакуйовані з Ухань вже в Харкові. Їх перевезуть у Полтавську область, де почалися протести

У четвер, 20 лютого, в Україні зустрічають українців, евакуйованих з китайського міста Ухань — епіцентру епідемії нового коронавірусу.

Українців вивезли чартерним літаком SkyUP. Лайнер вилетів з китайського Уханя о 00:30 20 лютого за місцевим часом. Близько 9:40 за київським часом літак сів у Борисполі для дозаправки. Потім лайнер здійснив переліт до Харкова, звідки евакуйованих доставлять автобусами в санаторій Нацгвардії в Полтавській області.

Члени екіпажу літака забезпечені спеціальними захисними костюмами та масками, а пасажири знаходяться в спеціально облаштованій зоні. На посадку в Китаї прибули всі 48 громадян України, які виявили бажання евакуюватися, та 29 іноземних громадян.

Однак у літак сіли лише 73 пасажири: трьох українців та одну іноземку не пропустили на етапі огляду китайськими медиками. Всі інші здорові та пройшли санітарний контроль, заявив заступник міністра охорони здоров’я Дмитро Коваль.

Евакуйовані українці, а також члени екіпажу літака, медики, рятувальники, митники та прикордонники, які будуть їх супроводжувати і обслуговувати, будуть ізольовані на 14 днів. За словами міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької, мова йде не про карантин, а про обсервацію (карантин – більш сувора форма ізоляції – ред.). Літак і наземний транспорт, яким будуть перевозити евакуйованих та членів команди, пройдуть дезінфекційну обробку. 

Related posts

Олена Зеленська ознайомилася з ізраїльською системою соціалізації дітей з інвалідністю

admin

Зеленський: Замовники та організатори протестів проти евакуйованих з Уханя понесуть відповідальність

admin

За кордоном від коронавірусу вилікувалися 8 українців

admin

Leave a Comment