7.9 C
New York
4 Квітня, 2020
Економіка

У Нафтогазі заявили, що вже цього місяця для населення подешевшає на 15%

Нафтогаз у лютому-2020 продаватиме газ для потреб населення, виробників тепла для населення та інших захищених споживачів за оптовою ціною 3,95 тис. грн за 1000 кубометрів (без ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу).

Це на 15% нижче, ніж у січні, повідомили у пресслужбі Нафтогазу.

“У лютому 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла для населення та інших захищених споживачів, яким НАК постачає газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), становитиме 3,95 тис. грн за тис. кубометрів”, – йдеться у повідомленні.

Нафтогаз вказує ціну газу як товару без урахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами.

За даними компанії, ціна газу у лютому 2020 року на 15% менша, ніж у січні 2020 року, та на 37% нижче, ніж у лютому 2019 року.

“Нова ціна розрахована Нафтогазом відповідно до постанови Кабінету міністрів України №17 від 24 січня 2020 року та відображає ринкові тенденції зменшення вартості енергоресурсів, які останнім часом демонструють ключові європейські енергетичні біржі”, – зазначили у Нафтогазі.

Related posts

Дубілет пропонує прив’язати розмір премій президента, прем’єра та спікера до зростання ВВП

admin

ЄБРР: українська економіка зазнає рецесії, але потім буде різке відновлення

admin

Приватбанк подав позов проти Коломойського і Боголюбова на $5,5 млрд на Кіпрі

admin

Leave a Comment