7.9 C
New York
4 Квітня, 2020
Політика

ДБР співпрацюватиме з правоохоронними органами Ізраїлю

Керівництво Державного бюро розслідувань (ДБР) і посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон під час зустрічі обговорили питання співпраці та обміну досвідом.

Як повідомляє прес-служба ДБР у четвер, на зустрічі був також заступник посла Йоав Бистрицький і поліцейський аташе, представник Міністерства громадської безпеки і поліції Ізраїлю в країнах СНД та Балтії Ігор Шмойш.

Так, сторони обговорили шляхи співпраці та обміну досвідом між Державним бюро розслідувань та правоохоронними органами Ізраїлю.

“Державне бюро розслідувань щойно стало правоохоронним органом, тому нам дуже згодиться досвід ізраїльських колег. Зокрема, щодо ефективного розслідування військових злочинів, поверненню активів з-за кордону та інформаційних технологій”, – сказала в. о. директора ДБР Ірина Венедіктова.

ДБР і представники Ізраїлю також домовилися про майбутні контакти у сфері підвищення кваліфікації кадрів, проведенні тренінгів для слідчих і оперативних працівників бюро.

Related posts

Допити Порошенка – Секретні матеріали. ВІДЕО

admin

Разумков: “Закон про особливий статус Донбасу почне діяти після повернення контролю України над захопленою ділянкою кордону на сході країни”

admin

ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ” ВПРИТУЛ НАБЛИЗИЛАСЬ ДО 50%, “ВІДКУСИВШИ” ВІДСОТКИ У ВСІХ – “РЕЙТИНГ”

admin

Leave a Comment