7.9 C
New York
4 Квітня, 2020
Політика

Порошенко з плакатами і “групою підтримки” прийшов у ДБР

Вранці 28 лютого Петро Порошенко прийшов до Державного бюро розслідувань, де має відбутися його допит.

Пряма мова: “Ми з нашими адвокатами щойно повернулися з Шевченківського суду Києва. 10 хв тому суддя прийняла рішення скасувати постанову слідчого про відмову нам у закритті кримінальної справи, по якій ми сьогодні запрошені на допит. Постанова скасована, суддя прийняла рішення зобов’язати слідчого розглянути закриття кримінальної справи у зв’язку з відсутністю події злочину”.

Деталі: Порошенко прийшов у ДБР разом з адвокатами. Також поруч ним стояли люди з плакатами на його підтримку, які зустрічали слова експрезидента оплесками.

Перед заявою Порошенка під ДБР виступили члени його фракції – Артур Герасимов, Ірина Геращенко, Ніна Южаніна, Володимир В’яторович, Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вони заявили, що справи проти експрезидента сфабриковані, а сам він завжди діяв відповідно до законів і Конституції. За словами соратників Порошенка, усі справи політично мотивовані, про що засвідчили так звані “плівки Труби” (екскерівника ДБР, – ред.)

Люди, які прийшли на підтримку п’ятого президента, тримали плакати “Ні політичним репресіям”, “Державне бюро репресій” тощо.

Також за спинами політиків стояла дівчина в українському одязі з кайданками на руках та заклеєним клейкою стрічкою ротом.

Джерело: заява Порошенка під будівлею ДБР

Related posts

В АП анонсували нові законопроекти Зеленського про поліпшення антикорупційної інфраструктури та про усунення проблем у судовій систем

admin

Зеленський у Парижі окреслив “червоні лінії”: Донбас і Крим – це Україна

admin

«Народний фронт» вийшов з коаліції, аби заблокувати розпуск парламенту

admin

Leave a Comment