7.9 C
New York
4 Квітня, 2020
Суспільство

COVID-19. Українська дизайнерка запустила виробництво комбінезонів для медиків

Дизайнерка Світлана Бевза повідомила, що разом зі своєю командою вона на безоплатній основі робитиме захисні комбінезони для українських лікарів.

Українська дизайнерка Світлана Бевза запустила виробництво захисних комбінезонів для медиків через спалах коронавірусу. Про це Бевза повідомила в Instagram.

“Вечір суботи в Києві, але я не вдома. Я в офісі зі своєю командою. Тому що ми маємо зробити щось важливе. Як свідчить статистика, ми стикаємося в Україні зі зростанням випадків зараження коронавірусом. І, на жаль, наша медична система абсолютно не готова до цього. У зв’язку з цим ми сьогодні тут із найкращими кравцями, щоб виготовляти комбінезони для наших медиків”, – зазначила дизайнерка.

Приєднуйтеся до групи
ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ!

Вона додала, що шити комбінезони буде безоплатно, оскільки вважає це своїм обов’язком. На думку дизайнерки, всі її колеги за кордоном зробили б так само.

Бевза також опублікувала відео процесу пошиття комбінезонів для медиків і фото готового виробу.

В Україні підтверджено 47 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Померло три людини, одна вилікувалася.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джона Гопкінса на 22 березня, загальна кількість інфікованих у світі становить понад 307 тис., померло більше ніж 13 тис. осіб.

Related posts

Дружина Президента Олена Зеленська зустрілася з українськими військовими, які проходять реабілітацію у шпиталі в Брюсселі

admin

Президент на врученні Національної премії імені Тараса Шевченка: Культура – це і є держава, це і є народ

admin

На Софійській площі Новий рік зустріли понад 100 тисяч людей – КМДА

admin

Leave a Comment