20 C
New York
29 Травня, 2020
Політика

Зеленський посадовцям: Вас лікуватимуть у тих палатах, які ви побудували за 28 років

У державних та комунальних медзакладах не буде “люксових” палат.

Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців повідомив про скасування палат з кращими умовами для чиновників у державних та комунальних закладах.

“Прем’єр-міністру України поставлена задача вирішити питання так званих віп-палат та скасувати усі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не “совок”, вибачте. Не буде ніяких люксових палат для членів ЦК”, – сказав Зеленський.

Приєднуйтеся до групи
ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ!

Він пояснив, що у державних та комунальних лікарнях скасують покращені умови для політиків та бізнесменів, умови в цих лікарнях будуть однаковими для всіх пацієнтів.

“Ви будете перебувати саме у тих палатах і лікарнях, які за 28 років ви побудували у цій країні. Можливо, тоді зрозумієте, як це не мати можливості лікуватися у Швейцарії або Ізраїлі. Рівні умови стосуються абсолютно всіх. Виключень не буде і для перших осіб держави – президента, прем’єр-міністра і голови ВР”, – додав Зеленський.

Гарант закликав керівників медичних закладів “не перетворюватись на готельєрів”, тобто не продавати місця у кращих палатах і не облаштовувати ординаторські під перебування у них посадовців. Інакше їм загрожуватимуть санкції.

Приєднуйтеся до групи
ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ!

Нагадаємо, що під час цього ж звернення Володимир Зеленький анонсував впровадження цілого пакета заходів боротьби зі спекуляціями на цінах на продукти та товари першої необхідності.

Related posts

Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Литовської Республіки

admin

“Порохоботам присвячується”: нардеп нагадав, звідки взялася “формула Штайнмайєра” (відео)

admin

Володимир Зеленський провів зустріч з родинами моряків, затриманих біля Керченської протоки

admin

Leave a Comment