15.8 C
New York
Вересень 17, 2019
Політика

Зеленський викинув топ-чиновників Порошенко з крісел: що про них відомо

Президент України Володимир Зеленський провів масштабну чистку кадрів

31 травня глава держави звільнив відразу чотирьох топ-чиновників з СБУ. Відпо укази опубліковані на президентському сайті.

Володимир Зеленський відправив у відставку начальника Слідчого управління СБУ Григорія Остафійчука. Генерал-майор займав цю посаду з червня 2015 року. До цього, з 2007 по 2011 рік працював заступником прокурора Києва. У 2008 він навіть порушував кримінальну справу проти Юрія Луценка, Генерального прокурора України та близького соратника екс-президента Петра Порошенка. У 2013-2014 півроку був викладачем в Інституті права і суспільних відносин Університету “Україна”.

Президент звільнив також першого заступника глави СБУ Віталія Малікова. Він втратив посаду керівника Антитерористичного центру. Відомо, що уродженець Харкова закінчив корабельний факультет Чорноморського вищого військово-морського училища ім. П. С. Нахімова, після чого служив на Балтійському морі. Після розвалу СРСР він працював дільничним інспектором у Севастополі, а через дванадцять років дослужився до звання полковника і посади начальника УМВС. У 2005 році проміняв кар’єру в МВС на керівництво банком і депутатський мандат. А в 2015 році Петро Порошенко призначив його новим керівником Антитерористичного центру при СБУ.

Крім того, Володимир Зеленський звільнив Петра Цигикал з посади голови Держприкордонслужби. Ще одним президент відправив чиновника з військової служби в запас з правом носіння військової форми одягу. Військовослужбовець в 1994-1996 роках служив прикордонником в контрольно-пропускного пункті «Глухів» Сумського загону прикордонного контролю Прикордонний військ України на посадах офіцера і старшого офіцера. Потім до 2014 року працював в охороні держкордону. З 2014 рік керував Департаментом оперативної діяльності Адміністрації Державної прикордонної служби України, а в 2017 році очолив цей орган.

Related posts

Інтерв’ю з президентом Володимиром Зеленським, яке присвячується 100 дням його роботи. ВІДЕО

admin

Зеленський сьогодні відвідає Івано-Франківську область і представить нового голову обладміністрації

admin

Тимошенко: Математика говорить про те, що переможе Зеленський

admin

Leave a Comment