15.8 C
New York
Вересень 17, 2019
Суспільство

У РОСІЇ ЗВІЛЬНИЛИ УКРАЇНСЬКОГО ПОЛІТВ’ЯЗНЯ, ЯКОГО ЗАТРИМАЛИ В КРИМУ Й КАТУВАЛИ СТРУМОМ. ВІН УЖЕ ВДОМА

Володимир Присич відбував незаконне покарання в російській колонії Кабардино-Балкарії.

Після трьох років ув’язнення додому на Харківщину повернувся український політв’язень Володмир Присич. Його три роки тому ФСБ РФ затримала в Криму й назвала “шпигуном української розвідки”, потім катуваннями вибили зізнання, а засудили за підкинуті наркотики.

ДОЄДНУЙТЕСЯ ДО ГРУПИ “”ZE! ДРУЗІ ЗЕЛЕНСЬКОГО!” НА ФЕЙСБУК!!!

Звільнення Присича з російської колонії Кабардино-Балкарії відбулося 15 серпня. Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на родичів політв’язня.

ДОЄДНУЙТЕСЯ ДО ГРУПИ “”ZE! ДРУЗІ ЗЕЛЕНСЬКОГО!” НА ФЕЙСБУК!!!

“Українець почувається задовільно, але потребує лікування і реабілітації. Володимир Присич і його рідні дякують українським правозахисникам, представникам української влади, особливо Консульській службі МЗС України, Василю Кириличу і Тарасу Малишевському за допомогу в поверненні політв’язня додому після закінчення терміну незаконного покарання. Також Володимир дякує всім небайдужим людям, які писали йому в колонію. Після отримання листів з Верховної Ради України і від української діаспори в США, ставлення адміністрації колонії до нього стало помітно краще”, – зазначили в Кримській правозахисній групі.

Нагадаємо, далекобійника з Харківщини Володимира Присича затримали співробітники ФСБ Росії 13 серпня 2016 року в анексованому вже на той час Севастополі. Наступного дня Присич під тиском працівників ФСБ і тортурами електричним струмом зізнався в шпигунстві проти РФ. Його “свідчення” наприкінці серпня транслювали в ефірі державного телеканалу “Росія 1” та інших ЗМІ. Однак українець відмовився від цих свідчень, щойно його родичі уклали договір з незалежними адвокатами.

8 травня 2017 року “суддя Гагарінського районного суду Севастополя” Павло Крилло засудив українця до трьох років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії загального режиму за зберігання наркотиків (ч. 2 ст. 228 КК РФ). Наркотики були підкинуті українцеві в автомобіль, в той час, коли його катували і примушували зізнатися в шпигунстві. Адвокати українця заявили, що справа повністю сфабрикована спецслужбами РФ і подали апеляційну скаргу з вимогою повністю виправдати Присича. “Суддя Севастопольського міського суду” Василь Авхімов 3 серпня 2017 року залишив вирок у силі.

Related posts

Зеленський провів неформальну зустріч з українськими журналістами (фото)

admin

У День захисту дітей Зеленський закликав поліпшити Україну для юного покоління

admin

Ми обов’язково скористаємося своїм шансом змінити країну – Володимир Зеленський на бізнес-форумі у Стамбулі

admin

Leave a Comment