3.4 C
New York
Листопад 21, 2019
Політика

Нетаньягу похвалив Зеленського: Країна почала розвиватися вдвічі швидше

Брифінг прем’єра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу і президента Володимира Зеленського в Україні

Прем’єр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу під час офіційного візиту в Україну заявив, що з часу президенства Володимира Зеленського країна почала розвиватися вдвічі швидше.

ДОЄДНУЙТЕСЯ ДО ГРУПИ “”ZE! ДРУЗІ ЗЕЛЕНСЬКОГО!” НА ФЕЙСБУК!!!

“Я побачив, що з часу, коли вас обрали, практично вдвічі країна почала розвиватися швидше. Я не думаю, що це просто збіг, я думаю, що це відображає те, яким чином були натхненні люди до цього візиту і до вашого бачення щодо мирної і процвітаючої України…

Я тут був 20 років тому і бачу зміни, які відбулися і бачу ваші бажання пришвидшувати ці зміни. Отже, хочу скористатися можливістю і запросити вас до Єрусалима. Ми вже погодилися, що це буде наступного тижня, якщо не наступного, то принаймні дуже скоро”.

ДОЄДНУЙТЕСЯ ДО ГРУПИ “”ZE! ДРУЗІ ЗЕЛЕНСЬКОГО!” НА ФЕЙСБУК!!!

За словами Нетаньягу, Україна і Ізраїль має багато чого спільного. Він повідомив, що під час зустрічі 19 серпня він домовився із Зеленським про спільний проект в Умані.

Нетаньягу заявив, що країни домовилися розширити угоду про Зону вільної торгівлі. Він додав, що протягом візиту вдалося прийняти два важливих рішення.

ДОЄДНУЙТЕСЯ ДО ГРУПИ “”ZE! ДРУЗІ ЗЕЛЕНСЬКОГО!” НА ФЕЙСБУК!!!

По-перше, треба одразу працювати над угодою про ЗВТ, коли пройдуть вибори до нашого парламенту, ми зможемо її ратифікувати, оскільки ми її розширюємо, в тому числі, на сферу послуг.

По-друге, у Києві і Єрусалимі треба відкривати спеціальні центри високотехнологічного розвитку. Таким чином, ми будемо обмінюватися технологіями і залучати українців до нашої індустрії, бо ми будемо робити спільні інвестиції в цю сферу тут, в Україні”.

Related posts

Зірки в Раду: в Раді запропонували встановити сцену для концертів

admin

Інавгурація Зеленського: українцям пояснили, чому Рада “ховає” від слуги народу булаву

admin

В АП готують документи на звільнення Луценка

admin

Leave a Comment