-3.8 C
New York
Листопад 13, 2019
Суспільство

Зеленський: Посадки будуть, просто до деяких справ треба підготуватися, будуть результати і щодо вбивств Гандзюк, Шеремета та “справ Майдану”

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що обіцяні посадки корупціонерів є лише питанням часу і потреби підготувати всі необхідні матеріали, щоб справи не розвалювалася в судах.

“Колишні політики не можуть зараз в цій системі, по-перше, це вже не схема, а система, знайти для себе місце. І вони його не знайдуть, поки ми живі, скажімо так, в нормальному сенсі цього слова. Вони можуть виїжджати тільки за кордон. Але не всі зможуть виїхати. І всі люди вже це бачать. Не дуже багато посадок? Поки що це не почалося? І згоден, і ні. Дивіться, “справа Свинарчуків” є? Є. Пашинський є? Є. Микитась є? Є. Дубневич є? Є. Навіть ви бачили, у Верховній Раді за Дубневича не всі голосували. Всі бояться, що до них буде таке саме ставлення. І правильно бояться – воно буде таке. А далі будуть вироки цим людям, про кого я сказав”, – сказав він в інтерв’ю “Відверто з президентом” за кермом автомобіля Tesla, яке розмістив Офіс президента на сторінках у соцмережах у четвер.

Зеленський зазначив, що якщо вироків не буде, то “будуть відкриті інші справи, і ніхто не буде зупинятися”. “У чому є проблеми швидких одразу посадок? Багато справ, повірте нам, є, до яких ми зрозуміли, що повинні підготуватися. Інакше ці люди виходитимуть на свободу, тому що всі ці справи розваляться в судах. Тому все буде. І зі справою Каті Гандзюк, і з Павлом Шереметом, і всі ці справи в оборонній галузі, всі вони будуть”, – зазначив він.

Президент також повідомив, що “справою Майдану” зараз починається займатися заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Віктор Чумак. “Він повинен створити групу, і вже її створив. Дійсно, розглядалася справа шість років, і ми як суспільство не бачимо дійсного результату цієї складної справи. Я впевнений, що буде”, – пообіцяв Зеленський.

Related posts

СЕКТОРИ БУДУТЬ ПОДІЛЕНІ НАВПІЛ: У ШТАБІ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПОГОДИЛИСЬ НА УМОВИ ПОРОШЕНКА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДЕБАТІВ

admin

У РОСІЇ ЗВІЛЬНИЛИ УКРАЇНСЬКОГО ПОЛІТВ’ЯЗНЯ, ЯКОГО ЗАТРИМАЛИ В КРИМУ Й КАТУВАЛИ СТРУМОМ. ВІН УЖЕ ВДОМА

admin

«Це людина, яку гроші не мотивують абсолютно. Він одержимий ідеєю поміняти країну і увійти в історію »

admin

Leave a Comment